Contactpersonen
GGD'en

Hieronder vind je een overzicht van de contactpersonen voor rookvrije omgevingen van alle GGD’en, inclusief contactgegevens. 

Contactpersonen rookvrije omgevingen

Amsterdam
Rianca Scheffel
rscheffel@ggd.amsterdam.nl

Amstelland
Marjo de Vet
mdvet@ggd.amsterdam.nl

Borger-Odoorn, Coevorden, Emmen
Margriet de Boer
m.deboer@ggddrenthe.nl
06-15488249

Assen, Midden-Drenthe, Noordenveld, Tynaarlo, Westerveld
Jenine Bijker
j.bijker@ggddrenthe.nl
06-11056230

Aa en Hunze, De Wolden, Hoogeveen
Inge Dijkstra
i.dijkstra@ggddrenthe.nl
06-23053503

Madelein Boers
m.boers@ggdflevoland.nl
06 13746308

Akke Hofstee
a.hofstee@ggdfryslan.nl
088-2299444

Annete van Haren
anette.van.haren@vggm.nl
31 88 355 63 88 

Fennie Munneke
fennie.munneke@ggd.groningen.nl
050-3674907
06-25634091

Désirée Stolker
DStolker@ggdhm.nl

Henriëtte Bertram-Mul
hbertram@rdoghm.nl

088 3084815 (ma t/m do)

Laura Tiggelman
ltiggelman@ggdhn.nl
06-24674635

Gemeente Aalten, Bronckhorst, Berkelland, Doetinchem, Montferland, Oost-Gelre, Oud IJsselstreek, Winterswijk
Lieke van Dijk
l.vandijk@ggdnog.nl
088-4433175

Gemeente Apeldoorn, Brummen, Epe, Heerde, Voorst, Zutphen
Christien Pieterse
c.pieterse@ggdnog.nl
088-4433283

Gemeente Elburg, Ermelo, Harderwijk, Nunspeet, Oldebroek, Putten
Ellen van Dongen
e.vandongen@ggdnog.nl
088-4433326

Judith Waleczek
j.waleczek@ggdtwente.nl
06-20398768

Simone Stegeman
sstegeman@ggdru.nl

Anne-Maaike Reitzema
areitzema@ggdru.nl

Babette Spaargaren
b.spaargaren@ggdwestbrabant.nl
06 58084398

Dianne van der Lans
dvanderlans@ggdzw.nl
06-57941129